Краварката в левия ъгъл горе, която за краткост наричаме Тагарев, е тъпа НА г@з. Твърди, че руската църква била обещала на войниците опрощение за деянията им в името на постигането на имперските интереси на Путин.
Ало, алооооууу, Дебиликс…
Руската църква да не е католическа, бе брат?
Именно западните католици се „пречистват“ на седмична база. Правят прегрешения и зверства, после в неделя се завъртат в църквата, целуват ръка на попа и…
Айде, нема нищо.
Опростен си.
До кога ще ни се показват по екраните подобни нищожества?
Този специално не беше ли дал … (в качеството си на министър) маса пари на едно друго ютуб нищожество, за да рекламирало военния тв канал или нещо подобно?
Лилия Божкова

Страхотно заглавие! Браво на авторката!
Ами… прави сте! Хахаха!
Ами… прави сте! Хахахахаааааааа!