Kpaвapкaтa в лeвия ъгъл, кoятo зa кpaткocт нapичaмe Taгapeв, e тъпa HA г@з

Краварката в левия ъгъл горе, която за краткост наричаме Тагарев, е тъпа НА г@з. Твърди, че руската църква била обещала на войниците опрощение за деянията им в името на постигането на имперските интереси на Путин.

Ало, алооооууу, Дебиликс…

Руската църква да не е католическа, бе брат?

Именно западните католици се „пречистват“ на седмична база. Правят прегрешения и зверства, после в неделя се завъртат в църквата, целуват ръка на попа и…

Айде, нема нищо.

Опростен си.

До кога ще ни се показват по екраните подобни нищожества?

Този специално не беше ли дал … (в качеството си на министър) маса пари на едно друго ютуб нищожество, за да рекламирало военния тв канал или нещо подобно?

Лилия Божкова

ВИЖТЕ ОЩЕ:





Ако статията ви е харесала, споделете я с приятелите си в социалните мрежи от тук:

3 коментара

Остави отговор

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван.