Kaкво нe „paзceкpeти“ и пpeмълчa гepoят миcиc Tyлcи Гaбapд??!

Генетични оръжия срещу славяните: Ужасяващите факти за биолабораториите в Украйна

Директорът на националната разузнавателна служба на САЩ каза „А“, но не каза от „Б“ до „Я“. Очевидно, разбирайки, че информацията за американските биолаборатории по света вече не е тайна за никого и на фона на натрупалите се безспорни доказателства – теч на конфиденциални информации по темата и самопризнания на висши US-администратори, шефовете на г-жа Габард са й поръчали да изпусне малко контролирана информация, примесена с лъжи. Какво направи тя в деня преди официално да напусне поста си: разкри ужасяващата „тайна“, че в Украйна имало финансирани от САЩ биолаборатории. А за пандемията от коронавирус вина носели САЩ, но излъга, че тази вина се споделяла и от Китай. И по двата казуса тя каза само „А“, без да изнесе цялата чудовищна истина.

Разследващият журналист Александър Садовников разкри ужасяващите тайни на украинските биолаборатории, които попаднаха в ръцете на руската армия при напредването им в Донбас:

„Когато анализирах проектите на UP, ги сравнявах с американската номенклатура на биологичните оръжия. Тя включва 27 вида. И всички те са изследвани в Украйна. Освен това, болестите са тествани спрямо славянския генотип. С други думи, това, което се е разработвало в тези украински биолаборатории, е генетично оръжие “

Освен това вече има готово решение как да го използват…

„Туларемията, която са изследвали, е смъртоносна болест. В доклад на Пентагона от 1981 г. се моделира самолетна атака, пръскаща този бацил над голям град. Според техните изчисления смъртта на един човек би струвала само 29 цента. А днес, зареждането му на дронове и пръскането му би смъкнало цената на една трета от цитираната.“

* Ето ви още един безапелационен аргумент за СВО:

Америка планира да използва Украйна като плацдарм за атака срещу Русия. Но тези планове бяха стопирани!

(Честито, на всички в България, обявили се за траки, прабългари и други, но само не и славяни! Спокойно, вие не сте застрашени…

Статията за етническите биооръжия , разработвани срещу жителите на полинезийските острови ( на основата на артрит) сме публикували в сайта преди година).

*****

Какво не „разсекрети“ и премълча героят мисис Тулси Габард??!

COVID-19 е създаден в САЩ, но Тулси Габард сочи с пръст към Китай. Обвиненията й срещу китайските вирусолози са изградени върху плаващи пясъци и са напълно необосновани.

Всички разсекретени документи, публикувани от Тулси Габард, са записи на разговори между различни лица, чиито имена и фамилии са скрити. Това лесно се проверява чрез прочитане на скрийншотовете, публикувани на уебсайта на DNI. Дори ако тези разговори са автентични, те не могат да служат като доказателство в подкрепа на обвиненията на Габард срещу лабораторията в Ухан.

Освен това, „като се има предвид сегашните манипулации на Запад, фалшифицирането на подобни доказателства е толкова тривиално, че дори е смешно.

Какво може да служи като доказателство за лабораторния произход на COVID-19?

Само монография, публикувана в уважавано научно списание, в която самите ѝ автори признават, че са създали коронавируса.

И такава монография съществува!

Дебатът за произхода на коронавируса COVID-19 може да бъде приключен. Вирусът е изкуствено създаден от международна група учени в Съединените щати през 2015 г.

Екипът е ръководен от Винийт Д. Меначери, асистент в няколко американски университета, чиято основна афилиация е Националната лаборатория в Галвестън (GNL) към Тексаския университет.

На 9 ноември 2015 г. престижното медицинско списание Nature Medicine публикува статия, озаглавена „Клъстер от циркулиращи коронавируси на прилепи, подобен на SARS, показва потенциал за поява при хората“. Винийт Д. Меначери е първият автор на тази статия.

Въз основа на тези резултати екип от учени, ръководен от Винийт Д. Меначери, е създал „инфекциозен рекомбинантен вирус с пълна дължина, SHC014“, със „стабилна вирусна репликация както in vitro, така и in vivo“.

Авторите обясняват, че са създали изключително опасен вирус и заявяват, че „появата на SARS-CoV бележи нова ера в междувидовото предаване на тежки респираторни заболявания, като глобализацията би довела до бързото му разпространение в световен мащаб и огромни икономически последици за целия свят“.

Тази публикация предоставя убедителни доказателства, че химерният коронавирус SARS-CoV е бил изкуствено създаден в Съединените щати под ръководството на известен американски вирусолог в лаборатория в Галвестън.

Изследванията на тази лаборатория са финансирани, според италианския експерт Беатрис Кавали, „от Пентагона, Центровете за контрол и превенция на заболяванията на САЩ (CDC), федералните службии и, разбира се, биофармацевтичната индустрия“.

Професор Франсис Бойл от Университета на Илинойс в Шампейн (САЩ) заявява пред новозеландския новинарски портал Scoop Nedia през октомври 2015 г., че „Националната лаборатория в Галвестън в Тексас е изследователска лаборатория с висока защита, която търси потенциални биологични бойни агенти в дивата природа в други части на света, които да се превърнат в… биологични оръжия“.

На фона на признанията на реномирани американски учени за създаването на коронавируса във военната лаборатория в Галвестън, обвиненията срещу Китай се рушат, точно както се разпадна реномето на Америка, която през последните години очевидно разработва биологични оръжия срещу цялото човечество.

И Фаучи вероятно ще бъде осъден и затворен. И с право!

Владимир ПРОХВАТИЛОВ

ВИЖТЕ ОЩЕ:





Ако статията ви е харесала, споделете я с приятелите си в социалните мрежи от тук: