Фашизъм! Правителството обяви: Без Зелен сертификат сте Подчовеци! Време е за съпротива!

Окончателното ни решение обаче е да се заложи на зелен сертификат“, това заяви служебният здравен министър Стойчо Кацаров по повод новите К-19 мерки, които ще влязат в сила в България.

Заповедта е готова и ще влезе в сила от 00 часа на 21 октомври.

Всички дейности, които се извършват на закрито, да се извършват само със селен сертификат и на входа да се проверява за такъв.

Студентите в университетите също ще могат да учат присъствено, но отново само със зелен сертификат.

Кина, театри, концерти, молове, фитнеси, спортни зали, клубове и басейни, заведенията за хранене, хотели – за достъп по всички тях отново ще се иска зелен сертификат.

Дори и за организиране и провеждане на екскурзии ще се наложи всички да са със зелен сертификат.

Преустановяват се свижданията в лечебните и социални заведения.

„Сертификатът ще важи за всичко“, заяви служебният здравен министър.

„Която организация не успее да въведе вход със селен сертификат, то тя ще затвори – ще спре работа“, закани се Кацаров.“

КОМЕНТАРЪТ:

До здравния министър Кацаров, до президента Радев (достоен наследник на продажника Борисов) и цялата останала политическа сволоч от майцепродавци, национални предатели- местен компрадорски елит, назначен от западните колонизатори да зачисти територията „България“ от нейния народ. С въвеждането на новата заповед за задължителен Зелен сертификат днес вие ни наложихте фашизма. Брутален, анти-човешки, изпепеляващ всичко и всички! 80 % от българите не вярват в глобалната измама „Ковид-пандемия“ и не желаят течностите,  наложени от СЗО. Това е осъзнат и доброволен избор. Ако тези 80 %  не харчат парите си в икономиката, как тя ще просъществува? Това ще унищожи първо икономиката, а после поселението. Българският народ е пословично търпелив, но точно тази гавра няма да ви прости, защото тя първо взима свободата, а после осъкатява и унищожава душата.

Войната започна. Започна я управляващият ни колониален елит  и тя е срещу българския народ! Започнаха я те, но ще я довършим ние. От четвъртък ни забраняват да посещаваме редица обществени места без зелен сертификат. Тези заведения, които не се съобразят, ще бъдат затворени. Подобна наглост и явно престъпление срещу гражданите на България не трябва и няма да останат безнаказани.

Как си позволява този случайник, който дори не е избран от българските граждани, а назначен по препоръка от Козяк, от Президента Радев, да дискриминира българите по признак лично и здравословно състояние? Тая държава да не е на баща му!?! Как си позволява да казва кой да посещава магазините и кой да не бъде допускан?!?

Вие осъзнавате ли какво означава през няколко дена да Ви бъркат с пръчки в носовете? Колко време ще издържите, преди да заболеете точно от тези интервенции? Колко време ще издържите на това безумие! Да посоча, че и деца над 12 години ще бъдат подложени на този откровен медицински фашизъм.

Не можаха да ни накарат да участваме доброволно в медицинските им опити. Сега се опитват да ни принуждават, КАТО НИ ЛИШАВАТ ОТ ГРАЖДАНСКИТЕ НИ ПРАВА, гарантирани от Конституцията и редица международни актове. С една хартийка, наречена заповед на МЗ, суспендират Конституцията ни! И това Радев не само го позволява, но и го насърчава. Ще ми катери то�