Защо не чувам никой от жълтите павета да скача и да вика „Тук не е Тел Авив!“, „Тук не е Вашингтон!“! Защо не задават въпроса „Чия е Газа?“, „Чий е Ливан?“!?
Защо пред частния украински анклав във Варна не скачат и не викат „Тук не е Киев!“?
Защо не скачат пред украинското посолство и не викат „Чемодан, вокзал, Киев!“
Защо неолибералната общественост ни пази само от Русия, но не и от други страни?
Щелиян Димитров

За да си овца е нужен мозък, а в дистанционно управляемите жълтопитеци, такъв няма. Те са като дроновете, най-малко ИИ е необходим, за да пишат мнения да скандират и махат знаменца. Естествен интелект не се наблюдава.
ha ha ha
Няма кой да дава центове за такива работи.Но шегата настрани най важното е тия хора да бъдат ограничени има два начина и единия е социализъм в който не могат да се натрупат материални богатства а другия е по строги закони за агентите на колективния запад.Точно премахването на тия две работи е причината запада да е пред портите на Русия.Взеха източна Европа че и даже някои от бившите републики на СССР само с техни агенти и долари напечатани от въздуха разбира се с щедрата подкрепа на Горбачов и обкръжението му.
Отговорът на въпроса е много прост:
Умно-красивите са част от оста на фашизма, минаваща през България. После пак война , народен съд, следвоенно възстановяване, индустриализация, демография…
Дай Боже така да стане.