Германският експерт Кристоф Мюлер счита, че активността на даден човек в интернет пространството предопределя и психичното му здраве. Любопитен факт е, че психологът счита, че опасна е не хиперактивността на дадена личност, а нейната липса.
Кристоф Мюлер задава като доказателство за своята иновативна теория двама престъпници – норвежкият убиец Андерш Брейвик и касапинът от Колорадо Джеймс Холмс, тъй като и двамата криминално проявени типажи не са притежавали личен профил в социалната мрежа фейсбук и почти не са ползвали интернет, а още по – малко за комуникация с други хора.
Експертът е на мнение, че по активността на хората в мрежата могат да бъдат разкрити по – голяма част от асоциалните типажи по света, които са потенциално опасни както за себе си, така и за околните. Любопитен факт е, че като потвърждение за становището на психолога 80 процента от германските работодатели не наемат даден човек за свой служител, ако той няма профил в социалната мрежа, защото го считат за проблемен или некомуникативен тип.
Това е долна лъжа.
1: Сайтовете не са критерии за комуникация.
2: Сурат тефтер (фесбоок) продава хора като ги изследва а не помага.
3: Има много сайтове за запознанства които не са покрити с мерзост като сурат тефтер.
ТАКА ЧЕ ..ТОВА ТУК Е С ЦЕЛ РЕКЛАМА И ТО МАИ КАТО ГЛЕДАМ БЕЗПЛАТНА.