Къци Вапцаров стяга предаване след Вип Брадър

Къци стяга шоу

Водещият на култовото предаване “ Риск печели, риск губи“ изглежда е решил да се завърне на малкия екран чрез Вип Брадър съвсем не случайно, а съвсем целенасочено.

Къци в къщата

От Нова тв издават, че любимецът на поколения българи Къци Вапцаров е склонил да стане част от формата не само като останалите родни звезди срещу няколко завидни хилядарки, а и при условие, че медията му даде поле за изява и на пролет той стартира в националната телевизия свое ново предаване, което щяло да има много отпратки към „Риск печели, риск губи“.

Самият Къци Вапцаров издаде пред  Черната Златка,  Бони, Орлин Павлов и компания, че счита, че щом телевизията проявява интерес към неговата особа, тя неминуемо ще получи това, което иска. От Нова тв пък издават, че Къци Вапцаров вече има подписан договор и още на пролет ще блесне с новото си шоу в медията, като ако проектът му е успешен от дирекцията на медията са му обещали, че на драго сърце ще удължат контракта му.

Къци иска да блесне с ново шоу!  ВИЖ ВИДЕОТО:

ВИЖТЕ ОЩЕ:





Ако статията ви е харесала, споделете я с приятелите си в социалните мрежи от тук: