И Tpeтaтa cвeтoвнa вoйнa щe пpиключи кaтo Bтopaтa – Pycия щe ни ocвoбoди oт EвpoФaшизмa
АРМЕНСКАТА седянка на урсулите бе поредната демонстрация на отчаяно безсилие. Българският държавен глава (ха, секретарицата Йотова!) послужи за декор. Тези фалирали морално и финансово типове се изживяват като „общност“ и „фактор“, докато трупат колосални дългове, […]